Вечеря Господня


ЗНАЧЕНня

Вечеря Господня - відбувається в знак того, що Христос помер за нас, і ми маємо духовне життя тільки через Його смерть і воскресіння.


Вечеря Господня - це головне таїнство, священнодія №1, здійснюючи його, ми віруємо, що споживаємо Тіло і Кров Христа, стаючи одним цілим з Ним, Його тілом, отримуючи життя в наш дух, душу і тіло. Без цього таїнства церква перетворюється в клуб, партію або натовп.

Підготовка

Обов'язково перед Вечерею Господньою йде покаяння, очищення, освячення, а якщо потрібно, то і сповідь, як служителів, так і членів церкви, щоб не було засудження і покарання від Бога.


як відбувається

Після молитви благословіння, хліб розламується і роздається, а також чаша з вином. Учасники їдять по шматочку хліба і роблять ковток вина (соку).


Хліб можна брати звичайний або прісний, але без солодощів і прикрас, а сік - з червоного винограду або слабкоалкогольне вино, наприклад «Кагор». Приймати можна шматочки або самим відламувати шматочок, а також, пити з чаші або маленьких одноразових чашок.


Символи Тіла і Крові - хліб і вино (сік).

хто і як часто

Брати участь у Вечері Господній можуть тільки члени церкви (іноді, одноразово, можуть і ті, хто не приймав водного хрещення), хто не на зауваженні або виключенні.

Здійснювати можна на центральному служінні, семінарах, домашніх церквах, в сім'ї - раз на місяць, раз на тиждень, а іноді і кожен день.

Якщо сайт працює некоректно, заповніть будь ласка анкету зворотнього зв'язку.